KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224033
*
nr 1222 4033
Oljemålning
Harald Sandberg (1912-1983), Stadsmotiv, Signerad. Olja på duk, 72x90
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 december 2018
kl 20:44:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/12 18:56:54
1
100 kr
10/12 20:22:52
2
400 kr
10/12 20:37:49
1
250 kr
10/12 20:37:49
2
300 kr (Budbetjänt)
10/12 20:38:16
1
350 kr
10/12 20:38:16
2
400 kr (Budbetjänt)
10/12 20:39:50
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: harald sandberg olja olja på duk oljemålning oljemålningar stad stadsmotiv
-
8344 Oljemålning
Alexander Tolstoy (1895-1969), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:58
-
8359 Oljemålning
Alf Wesström (1915-1982), Sverige. Signerad, naken..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:50
-
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:50
-
7418 Oljemålning
Bengt Ellis (1923-2006), Sverige. Signerad och dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:29
-
8313 Oljemålning
Bruno Karlsson (1927-2020), Sverige. Sig, kustland..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:33
-
7076 Oljemålning
Edvin Ollers (1888-1959), Sverige. Signerad, dater..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:52
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1222 4033
Oljemålning
Harald Sandberg (1912-1983), Stadsmotiv, Signerad. Olja på duk, 72x90
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 december 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/12 18:56:54 | 1 | 100 kr |
10/12 20:22:52 | 2 | 400 kr |
10/12 20:37:49 | 1 | 250 kr |
10/12 20:37:49 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
10/12 20:38:16 | 1 | 350 kr |
10/12 20:38:16 | 2 | 400 kr (Budbetjänt) |
10/12 20:39:50 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: harald sandberg olja olja på duk oljemålning oljemålningar stad stadsmotiv
-
8344 Oljemålning
Alexander Tolstoy (1895-1969), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:58 -
8359 Oljemålning
Alf Wesström (1915-1982), Sverige. Signerad, naken..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:50 -
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:50
-
7418 Oljemålning
Bengt Ellis (1923-2006), Sverige. Signerad och dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:29 -
8313 Oljemålning
Bruno Karlsson (1927-2020), Sverige. Sig, kustland..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:33 -
7076 Oljemålning
Edvin Ollers (1888-1959), Sverige. Signerad, dater..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:52